Oferta pracy

Specjalista ds. Relacji Pracowniczych

CASTORAMA POLSKAO firmie

  • Krakowiaków 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CASTORAMA POLSKA

Krakowiaków 78

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sklepom wsparcia i fachowego doradztwa w zakresie prawa pracy, relacji pracowniczych i spraw etycznych

  • bieżąca współpraca w ramach Działu Personalnego i Odpowiedzialności Społecznej oraz udział w projektach z zakresu HR

  • prowadzenie, redagowanie komunikacji dotyczącej relacji pracowniczych, zarówno do Centrali, jak i sieci sklepów (komunikacja wewnętrzna)

  • wsparcie w koordynacji dialogu z partnerami społecznymi (komunikacja, spotkania, obsługa korespondencji)

  • tworzenie, aktualizacja i weryfikacja wewnętrznych regulacji z zakresu prawa pracy i spraw pracowniczych (regulaminów, procedur, polityk i zarządzeń)

  • bieżąca współpraca z kancelarią prawną, w tym koordynowanie spraw sądowych

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w dziale HR, PR lub w powiązanym obszarze

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy

  • doświadczenie w wyjaśnianiu zgłoszeń etycznych i pracowniczych

  • mile widziane doświadczenie w projektach związanych z komunikacją wewnętrzną, umiejętność pisania i redagowania angażujących tekstów (tzw. lekkie pióro), obsługa programów graficznych będzie dodatkowym atutem

  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma kafeteryjna

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom Polaków poprawę warunków mieszkaniowych.

Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli lubisz wspierać biznes w rozwiązywaniu i procesowaniu zagadnień w zakresie relacji pracowniczych, a etyka pracy jest Ci bliska zarówno w teorii, jak i w praktyce, dołącz do naszego zespołu!