Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Relacji z Klientami Kluczowymi

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 09.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź

    Zadania

    • Utrzymanie obecnego portfela grupy, podwyższanie marży i zwiększanie obrotów na Kliencie na poziomie wyznaczonym przez przełożonego.
    • Prowadzenie obsługi posprzedażowej, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji z Klientami zainteresowanymi rozszerzeniem współpracy.
    • Reprezentowanie wewnątrz Grupy interesów Klienta.
    • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla Klientów.
    • Budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji handlowych z Klientami.
    • Identyfikowanie nowych potrzeb Klientów, rekomendowanie i inicjowanie tworzenia nowych usług i procesów wraz z potencjałem biznesowym.
    • Raportowanie bieżącej pracy do przełożonego zgodnie z przyjętymi zasadami.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe lub licencjackie;
    • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży - preferowane w branży sprzedaży usług lub produktów medycznych;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Nastawienie na realizację celu;
    • Komunikatywność, empatia, wysoka kultura osobista;
    • Samodzielność w działaniu;
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
    • Umowę o pracę;
    • Wynagrodzenie stałe oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników;
    • Pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie - na preferencyjnych warunkach;
    • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
    • Niezbędne narzędzia do pracy.