Oferta pracy

Specjalista ds. Relacji z Klientami

Volkswagen Group PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

Volkswagen Group Polska

Krańcowa 44

Poznań

Poszukujemy kandydatów do Działu Obsługi Posprzedażnej marki Volkswagen na stanowisko:

SPECJALISTA DS. RELACJI Z KLIENTAMI

/zadania/

  • Opracowywanie, wdrażanie i zarządzanie dedykowanymi dla marki Volkswagen programami rozwojowymi z zakresu Customer Experience na ścieżce klienta w zakresie obszaru posprzedażnego
  • Koordynacja działań marketingowych w obszarze posprzedażnym
  • Analiza realizacji celów jakościowych marki oraz ich wpływu na wyniki biznesowe
  • Monitorowanie pracy, rozwój systemu, wsparcie dla sieci serwisowej w obszarze CRM w zakresie posprzedażnym

/oczekiwania/

  • Co najmniej 2- letnie doświadczenie w branży Automotive (aftersales/sales/ badania jakościowe/marketing)
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość MS Office (MS Excel, PowerPoint)
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego, zagadnień związanych z obsługą klienta / Customer Care, specyfiki pracy partnera serwisowego/ stacji dealerskiej, mapowania podróży klienta (CRM)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, planowania i ustawiania priorytetów
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Terminowość i systematyczność
  • Kreatywność, umiejętność współpracy z zewnętrznymi dostawcami
  • Znajomość jezyka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Prawo jazdy kat. B

/korzyści/

zatrudnienie w oparciu o umowę
o pracę na czas określony
12 miesięcy, docelowo na czas nieokreślony

możliwość pracy zdalnej

szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników

atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medycznej

bogaty wybór kart benefitowych
(Multisport, Ticket Sport & Culture,
Ticket Restaurant)

ubezpieczenie grupowe na bardzo
preferencyjnych warunkach

leasing samochodowy
dla pracowników

praca z pasjonatami motoryzacji
w międzynarodowej organizacji
Jesteśmy częścią Volkswagen Group Polska.
Jesteśmy zespołem. Jesteśmy Volkswagen. Jesteśmy innowacyjni. Napędzamy zmiany.
Tworzymy reguły gry. I nigdy nie przestajemy. To nas definiuje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy