Oferta pracy

Specjalista ds. Relacji z Klientem

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

  • Stary Rynek 20, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Stary Rynek 20

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • opiekunem aktualnych Klientów Spółki oraz architektem długofalowych relacji;

  • partnerem w biznesie bazując na skutecznej i indywidualnej analizie potrzeb każdego Klienta;

  • specjalistą od standardów posprzedażowej obsługi;

  • uczestnikiem (aktywnym) w procesie serwisu reklamacji;

  • twórcą umów i aneksów.

Nasze wymagania

  • przynajmniej 1 rok doświadczenia w kreowaniu długofalowych relacji z Klientem Biznesowym;

  • wiesz czym jest partnerska opieka i dosprzedaż produktów;

  • posiadasz wysoką etykę pracy i poczucie odpowiedzialności zachowując biznesowy savoir vivre;

  • empatia i odzwierciedlanie nie są Ci obce;

  • jednym z motywatorów jest chęć nauki oraz gotowość do podnoszenia swoich kompetencji.

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę (bezpieczna podstawa + satysfakcjonujący system prowizji za dosprzedaż)

  • regularne szkolenia, kursy i mentoring – stawiamy na rozwój kompetencji każdego Sunrisowicza, żeby mógł piąć się na stanowiskach pionowo i poziomo

  • bonusy tj.: pakiet medyczny LuxMed oraz kartę MyBenefit - Ty decydujesz, na co przeznaczasz pieniądze

  • elastyczny czas pracy, w razie, gdy budzik Cię nie obudzi na czas

  • nie work&life balance, a life&work balance

  • możliwość pracy w komfortowych biurach w prestiżowych lokalizacjach Bydgoszczy, Torunia, Poznania

  • możliwość szeroko rozumianego rozwoju w firmie, która łączy 18 lat doświadczenia z innowacyjną wizją na siebie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Niemal 85% Polaków korzysta z internetu, z czego 65% dokonuje tam zakupów. Marzeniem każdego przedsiębiorcy jest prowadzenie biznesu, który będzie klikalny. Aby tego dokonać prowadzenie marketingu pozbawionego schematów oraz powtarzalności jest niezbędne. Obecnie umożliwia to SEO/SEM - bez tego nie można mówić o skutecznej sprzedaży oraz pozyskiwaniu nowych Klientach w sieci, nie tylko tych polskich.

Mimo że jesteśmy obecni na rynku już ponad 18 lat, to wciąż mamy energię start up’u za to dużo większe doświadczenie, które pomaga nam z głową rozwijać się we właściwym kierunku. Dzięki temu ciągle poszukujemy nowych talentów. Jeśli myślisz przyszłościowo o swojej karierze, to praca w agencji interaktywnej jest tym, czego szukasz! Aplikuj i dołącz do świetnej ekipy w nowoczesnej, szybko rozwijającej się branży!

#JasnyKierunekKariery

Przewiń do profilu firmy