Oferta pracy

Specjalista ds. relacji z klientem korporacyjnym

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.

Zygmunta Słomińskiego 19

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych

  • utrzymanie portfela dedykowanych klientów korporacyjnych

  • negocjowanie warunków handlowych

  • przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji

  • obsługa posprzedażowa kontraktów

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania relacji biznesowych z kluczowymi osobami w organizacji

  • doświadczenie w pracy na miernikach biznesowych

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz zorientowanie na potrzeby klienta

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w polskim centrum medycznym z ponad 28-letnim doświadczeniem

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

  • program motywacyjny z kafeterią nagród, loteriami biletów i zagranicznymi wycieczkami

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe

  • dostęp do platformy szkoleniowo-webinarowej

  • pracę w przyjaznym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego