Oferta pracy

Specjalista ds. relacji z klientem

Grupa Tense Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

  • Wolsztyńska 7, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wolsztyńska 7

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczny, mailowy oraz bezpośredni kontakt z obecnymi Klientami Firmy,

  • opieka posprzedażowa nad Klientami Firmy,

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych oraz wsparcie procesu sprzedaży poprzez rozszerzanie obecnych umów,

  • koordynowanie kompleksowych strategii marketingowych w Internecie dla Klienta,

  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta,

  • przygotowywanie i negocjowanie warunków umów oraz aneksów,

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta oraz łatwość w nawiązywaniu relacji,

  • inicjatywa w kontakcie z Klientem – nie czekasz aż Klient zadzwoni pierwszy 😉,

  • umiejętność identyfikowania potrzeb Klientów,

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązki oraz łatwość w realizowania postawionych celów,

  • samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja własnej pracy,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • jeśli posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta w branży SEO koniecznie zgłoś się do nas. Jeśli jednak nasza branża jest dla Ciebie czymś nowym ale jesteś otwarty na naukę – śmiało złóż swoją aplikację a my wprowadzimy Ciebie do naszego świata SEO.

To oferujemy

  • bogaty program onboardingu, który wprowadzi Ciebie w nasz świat SEO,

  • rozwój poprzez uczestnictwo w wewnętrznych szkoleniach oraz rekrutacjach w ramach całej Grupy Bauer,

  • nasz zespół tworzą ludzie, którzy naprawdę się lubią dlatego lubimy spędzać ze sobą czas podczas kwartalnych integracji i nie tylko 😉

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • system kafeteryjny MyBenefit

Grupa TENSE Polska – jesteśmy mistrzami świata i Europy w pozycjonowaniu. W 2021 roku zdobyliśmy złoto w konkursie branżowym European Search Awards w kategorii Best Low Budget Campaign. W 2020 zajęliśmy pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie Global Search Awards. Obie nagrody otrzymaliśmy w uznaniu za niestandardowe podejście do strategii i doskonałe wyniki kampanii dla naszych Klientów.

Jesteśmy drugą najlepszą agencją marketingową roku 2020 w konkursie Global Agency Awards oraz jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe i Financial Times 2018 i 2019! Zostaliśmy wyróżnieni m.in. tytułem „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”, a także znaleźliśmy się w rankingu Gazele Biznesu 2018 i 2019.

Przewiń do profilu firmy