Oferta pracy

Specjalista ds. Remarketingu

Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o.

Wołoska 22a

Warszawa

Alphabet jest jedną z pięciu największych europejskich firm, zajmujących się finansowaniem i zarządzaniem flotami pojazdów wszystkich marek. Firma powstała w 1997 roku i należy do Grupy BMW. W portfolio ma łącznie ponad 700.000 samochodów na 30 rynkach.

W Polsce Alphabet istnieje od roku 2001 i zarządza flotą ponad 19.000 aut.

Obecnie Alphabet poszukuje pracowników na stanowisko:  Specjalista ds. Remarketingu.

Zakres obowiązków:

Odpowiedzialność za sprzedaż używanych samochodów (remarketing) i zakończenie procesów kontraktowych, w tym:

  • Sprzedaż używanych samochodów do klienta hurtowego,
  • Sprzedaż używanych samochodów do klienta indywidualnego (w tym negocjacje cenowe w zakresie odpowiedzialności),
  • Monitorowanie wszystkich aspektów procesu logistycznego i zwrotu pojazdu oraz pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Aspektów procesu zamykania kontraktów,
  • Zarządzanie samochodami po zakończeniu kontraktów,
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie logistyki i magazynowania pojazdów,
  • Weryfikacja ekspertyz technicznych (np. DEKRA, SGS) w zakresie zgodności z zapisami umów,
  • Przygotowanie i weryfikacja wyceny pojazdu przy wykorzystaniu systemu Eurotax,
  • Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami w zakresie logistyki, inspekcji oraz przygotowania pojazdów do sprzedaży,
  • Audyt punktów depozytu oraz salonów sprzedaży pojazdów,
  • Obsługa posprzedażna.

Wymagania:

  • Minimum trzy lata doświadczenia w branży leasingowej, motoryzacji, zarządzania flotą samochodową lub firm ubezpieczeniowych,
  • Dobra znajomość procesów w sektorze finansowania motoryzacji (leasing, ubezpieczenia, pożyczki),
  • Praktyczna znajomość rynku samochodów używanych, w szczególności trendów rynku samochodów używanych,
  • Praktyczna znajomość procesów sprzedaży samochodów używanych,
  • Znajomość dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie sprzedaży online,
  • Umiejętności komunikacyjne, orientacja na klienta (codzienny kontakt z klientami),
  • Prawo jazdy – kategoria B,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobre zdolności organizacyjne i umiejętności planowania,
  • Proaktywne podejście do powierzonych zadań,
  • Dokładność, samodzielność i solidność w działaniu,
  • Umiejętność ustalania priorytetów i zdolność pracy pod presją czasu,
  • Dobra znajomość aplikacji MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie),
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę-outsourcing,
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport oraz dofinansowanie do lekcji j. angielskiego,
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych,
  • Stabilne warunki pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą:

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV z adnotacją: „Oświadczam że zapoznałam/zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych dostępną pod adresem: https://www.alphabet.com/files/2019-01/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-rekrutacja.pdf

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie dla celów udziału w rekrutacji, w którym złożyłem/złożyłam te dokumenty. Wiem, że powyższa zgoda może być odwołana w każdym momencie, co jest jednoznaczne z brakiem możliwości dalszego uczestnictwa w rekrutacji i nie ma wpływu na przetwarzanie danych, które miało miejsce przed jej odwołaniem.”

Jeżeli chce Pani/Pan wziąć udział w także w innych rekrutacjach prowadzonych prosimy o umieszczenie dodatkowo klauzuli w wersji jak poniżej:

„Oświadczam że zapoznałam/zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych dostępną pod adresem: https://www.alphabet.com/files/2019-01/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-rekrutacja.pdf
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie dla celów udziału w rekrutacji, w którym złożyłem/złożyłam te dokumenty, a także w przyszłych rekrutacjach. Wiem, że powyższa zgoda może być odwołana w każdym momencie, co jest jednoznaczne z brakiem możliwości dalszego uczestnictwa w tej i następnych rekrutacjach i nie ma wpływu na przetwarzanie danych, które miało miejsce przed jej odwołaniem.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy