Oferta pracy

Specjalista ds. Restrukturyzacji i Windykacji

Bank Polskiej Spółdzielczości SA

  • Zygmunta Krasińskiego 27, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Zygmunta Krasińskiego 27

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i realizacja strategii windykacyjnej oraz harmonogramu działań wobec klienta

  • prowadzenie negocjacji z klientem

  • przygotowanie projektów pozwów, pism procesowych, wniosków w postępowaniu egzekucyjnym

  • dokonywanie przeglądu, monitorowania, klasyfikowania oraz szacowania utraty wartości zarządzanymi wierzytelnościami

  • przeprowadzanie inspekcji zabezpieczeń

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze windykacji klientów instytucjonalnych

  • obsługa procesów windykacji klientów instytucjonalnych na etapie przedsądowym, sądowym, egzekucyjnym, upadłościowym

  • znajomość przepisów prawa bankowego, cywilnego, upadłościowego, procedury cywilnej

  • mile widziana znajomość specyfiki obsługi wierzytelności z zaangażowaniem ARiMR, BGK

  • • prawo jazdy kat. B. (czynne)

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • pracę w Banku z polskim kapitałem

  • ciekawą pracę w zgranym zespole

  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne