Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rezerwacji i obsługi Klienta

TOP Touristik Sp. z o.o.

  • Piekary 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Piekary 6

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących rezerwacji

  • przyjmowanie, opracowywanie oraz finalizacja zapytań ofertowych od Klientów

  • współtworzenie i zarządzanie produktem turystycznym

  • kontakt z biurami podróży

  • kontakt z kontrahentami TOP Touristik

  • praca na systemach rezerwacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • pozytywne nastawienie do pracy

  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie w pracy w turystyce

  • min. średniozaawansowana znajomość języka angielskiego

  • znajomość systemu MerlinX

To oferujemy

  • pracę na cały etat (poszukujemy kilka osób)

  • praca w bardzo dobrych warunkach, na nowoczesnym sprzęcie, w samym centrum miasta

  • dostęp do najnowszych technologii - systemów rezerwacyjnych

  • możliwość rozwoju w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • bonusy turystyczne

  • szkolenia

O nas

TOP Touristik to polski Touroperator z siedzibą w Poznaniu.

Oferujemy wyjazdy do wielu destynacji w Europie oraz egzotycznych krajów na świecie.

Tworzymy dynamiczne pakiety turystyczne w oparciu o najnowsze trendy i technologie we współpracy z uznanymi Kontrahentami na całym świecie.