Specjalista ds. rezerwacji

Loft Affair Sp. z o.o.

5 5007 500 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta w zakresie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych

  • udzielanie informacji dotyczących rezerwacji pokoi, informowanie o warunkach pobytu

  • obsługa ekstranetów, CRM, Property Management Software, Channel Managerów

  • zapewnienie prawidłowego przebiegu komunikacji z Gościem

  • dbanie o przebieg zdalnego zameldowania/ wymeldowania

  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży

Nasze wymagania

  • płynnie posługujesz się językiem angielskim i polskim

  • potrafisz prowadzić swobodną komunikację z Klientem

  • posiadasz wysoki poziom umiejętności informatycznych, mile widziane doświadczenie w pracy z systemami rezerwacyjnymi

  • dobrze radzisz sobie w stresujących sytuacjach

  • reprezentujesz wysoki poziom kultury osobistej

  • posiadasz zdolności komunikacyjne

  • nie widzisz problemów tylko wyzwania, stawiasz im czoła i szybko podejmujesz decyzje

  • lubisz zarówno pracę w zespole jak i realizację zadań indywidualnych

  • nie przeszkadza Ci praca w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Pracę w sympatycznym, dynamicznym zespole

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin za stałe wynagrodzenie miesięczne

  • Szybkie możliwości awansu

  • Bieżące wsparcie zespołu i przełożonego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Grupa Loft Affair zarządza szerokim portfelem nieruchomości na terenie całej Polski występując jako profesjonalny operator wynajmu z kompleksową obsługą oraz inwestor zastępczy z rozwiązaniem pod klucz w zakresie projektowania oraz wykańczania inwestycji. Jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, na Polskim rynku rozwijamy się od 2018 roku w bardzo dynamicznym tempie.

Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych osób, z chęcią rozwoju, które wspomogą nas swoimi zdolnościami oraz doświadczeniem.

Przewiń do profilu firmy