Oferta pracy

Specjalista ds. rezerwacji

Rainbow Tours S.A.

  • Piotrkowska 270, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Piotrkowska 270

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie dostępności cen i pokoi w systemach rezerwacyjnych;

  • współpraca z działem sprzedaży w Polsce;

  • regularna kontrola stanu rezerwacji (nowe, anulowane, modyfikowane);

  • wprowadzanie list pasażerskich do systemu rezerwacyjnego hotelu PMS;

  • kontakt z przedstawicielami Recepcji w hotelach w Grecji;

  • inne prace administracyjno-biurowe wspierające pracę całego zespołu.

Nasze wymagania

  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;

  • wysokorozwiniętych umiejętności interpersonalnych;

  • pro aktywności i chęci uczenia się;

  • znajomość branży turystycznej oraz hotelarskiej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę dla bardzo prężnie rozwijającej się, należącej do jednego z największych polskich tour operatorów sieci hotelowej w Grecji;

  • pracę w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00;

  • stałą pensję plus dodatkowy system premiowy;

  • możliwość poznania hoteli w Grecji podczas wyjazdów służbowych,

  • Benefity

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju umiejętności

  • zniżkę na wycieczki z oferty Rainbow

Firma Rainbow Tours jest obecna na rynku od 1990 roku. Jesteśmy jednym z największych i najprężniej działających podmiotów świadczących usługi turystyczne w Polsce. Konsekwentnie, od 31 lat mamy ambicję aby pokazywać wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata. Rzetelnie dbamy o interesy naszych klientów i dokładamy starań, żeby wakacje z nami były spełnieniem marzeń.

Przewiń do profilu firmy