Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rezerwacji z językiem niemieckim

VACATION CLUB 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych,

  • tworzenie ofert w oparciu o doskonałą znajomość oferty, pakietów pobytowych, promocji,

  • informowanie o ofercie i usługach dodatkowych,

  • koordynowanie rezerwacji od ich wprowadzenia do momentu wyjazdu Gościa,

  • poprawne wprowadzanie rezerwacji do systemu rezerwacyjnego, i wszystko to z uśmiechem. 😊

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu Office,

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (znajomość języka angielskiego mile widziana),

  • interesujesz się ofertą konkurencyjnych hoteli i umiesz tę wiedzę wykorzystać,

  • łatwo nawiązujesz kontakty i tworzysz długookresowe relacje z Gośćmi,

  • wykazujesz gotowość do pracy również w weekendy,

  • jesteś sprawnym managerem własnego czasu pracy.

To oferujemy

  • wynagrodzenie: podstawa od 2900 zł do 3300 zł na rękę, plus prowizja nawet do 1000 zł netto miesięcznie,

  • stabilna praca w grupie ZDROJOWA INVEST & HOTELS® — lidera condo hoteli w Polsce,

  • budowanie ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającym się startupie,

  • zniżki w hotelach sieci ZDROJOWA HOTELS™.

VACATION CLUB 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

VacationClub to polski #startup & rewolucyjna oferta całorocznych apartamentów nad Bałtykiem i w Karkonoszach na wynajem, których Goście podczas pobytu cieszą się Hotelowym Standardem© (luksusem usług w 4**** i 5***** hotelach), tj. bezpłatnym dostępem do stref SPA z basenami, saunami i łaźniami, aquaparku, siłowni oraz Kids Clubów. To wszystko dzięki naszemu zapleczu hotelarskiemu! Dodatkowo, Goście mogą wykupić opcję wyżywienia w hotelowych restauracjach czy zabiegów w strefach Wellness.

Zarządzamy siecią paruset apartamentów w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Grzybowie, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim & Sianożętach, Mielnie, Szklarskiej Porębie i Karpaczu.

Dla Właścicieli apartamentów to propozycja oddania lokalu w zarządzanie i zarabiania bez wysiłku! A dzięki Hotelowemu Standardowi© przekładamy większe obłożenie apartamentu na większe przychody Właścicieli.

VacationClub to koncept wynajmu i zarządzania apartamentami wakacyjnymi w #Hotelowym Standardzie.

Aplikuj i zostań częścią projektu VacationClub!

Przewiń do profilu firmy