Oferta pracy

Specjalista ds. Robotyzacji Procesów

Asseco Poland S.A.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UiPat

  • AutoMade

  • Ms Office

Mile widziane

  • REST API

  • Python

  • C#

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy osoby, która dołączyłaby do naszego Działu Utrzymania i Rozwoju Systemów Backoffice w roli Specjalisty ds. Robotyzacji Procesów. Zatrudniona osoba zajmowałaby się automatyzacją procesów biznesowych za pomocą narzędzi RPA polegających na zastosowaniu inteligentnego oprogramowania do odtwarzania zadań wykonywanych przez ludzi oraz realizację procesów w ramach różnych systemów.

DUiRSB zajmuje się również administrowaniem i tworzeniem rozwiązań do obsługi firmy oraz obsługa zgłoszeń wewnętrznych od pracowników Asseco Poland S.A. i tworzenia aplikacji dedykowanych.

Praca zdalna lub hybrydowa (2-3 dni w Rzeszowskim biurze)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie, testowanie i wdrażanie rozwiązań automatyzujących procesy z wykorzystanie UiPat / AutoMade

  • Dokumentowanie projektowanych rozwiązań technicznych

  • Monitorowanie i serwis istniejących robotów

  • Komunikacja z IT w celu zapewnienia stabilności środowisk robotycznych

  • Ocena i priorytetyzacja procesów zgłoszonych do automatyzacji

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie związane z budową i utrzymywaniem robotów RPA

  • Umiejętność analizy / mapowania procesów biznesowych.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)

  • Znajomość API i umiejętność budowania interfejsów REST API i SOAP API

  • Umiejętność programowania w VBA, (mile widziana podstawowa znajomość Python, C#, dot.net)

  • Znajomość MS Power Automate / Power Platform

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • Dostęp do zaawansowanych technologii

  • Owocowe poniedziałki

Etapy rekrutacji
1

Złożenie aplikacji

2

Krótka rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie online

Praca zdalna lub hybrydowa (2-3 dni w Rzeszowskim biurze).

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy