Oferta pracy

Specjalista ds. RODO

Booksy International Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie odpowiedzi na wnioski dotyczące ochrony danych osobowych Klientów i Użytkowników Booksy,

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji wymaganej przez przepisy ochrony danych osobowych, w tym niezbędnych rejestrów,

  • Obsługa zgłoszeń dotyczących naruszeń ochrony danych osobowych,

  • Wsparcie IODO w zapewnieniu zgodności przetwarzania danych osobowych z RODO, umowami z Klientami, wytycznymi organów nadzorczych, wewnętrznymi procedurami oraz dobrymi praktykami w tym zakresie,

  • Wsparcie zapewnienia przestrzegania w organizacji przepisów o ochronie danych osobowych,

  • Współpraca z działem prawnym i CS w zakresie ochrony danych osobowych,

  • Wsparcie administracyjne działu Operations.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w procesach ochrony danych osobowych / RODO,

  • Dokładność i zorientowanie na szczegóły,

  • Wysokie kompetencje komunikacyjne,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Znajomość pakietu Office (Excel, Word),

  • Chęć nauki, oraz rozwoju,

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (B1/B2),

  • Elastyczność i poczucie humoru 😊

To oferujemy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych dog-friendly biur (Warszawa, Bielsko-Biała)

  • Pracę w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 8 krajach, w tym w USA, Meksyku oraz UK!

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • cafeteria platform

Booksy to polski startup założony w 2013 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy