Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozliczania czasu pracy

  • Wrocław, Błonie (pow. średzki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: jednostka produkcyjna Clinico Medical w Błoniu koło Środy Śląskiej.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie całości zagadnień związanych z planowaniem i rozliczaniem czasu pracy w firmie produkcyjnej
    • Rozliczanie czasu pracowników w różnych systemach czasu pracy tj. podstawowy, równoważny, zadaniowy
    • Tworzenie grafików, kontrola ewidencji czasu pracy oraz rozliczanie nadgodzin
    • Wprowadzanie urlopów, zwolnień lekarskich oraz innych nieobecności do systemu kadrowo - płacowego
    • Przygotowanie raportów zgodnych z potrzebami firmy
    • Ścisła i efektywna współpraca z działem kadr i płac, oraz z kierownikami poszczególnych działów

    Wymagania:

    • Doświadczenie w dziale kadr i płac, pożądane w rozliczaniu czasu pracy
    • Dobra teoretyczna i praktyczna znajomość przepisów prawa pracy
    • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)
    • Mile widziana znajomość programu R2 Płatnik
    • Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie min. A2

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na czas określony do końca grudnia 2019, z możliwością przedłużenia
    • Pakiet szkoleń dla nowych pracowników
    • Bezpłatne kursy języka angielskiego w firmie
    • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do Multisport, Luxmed, kolonie dla dzieci, „wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne, ubezpieczenie grupowe)
    • Imprezy integracyjne
    • Owoce dla pracowników

    Fresenius Kabi zatrudnia ponad 35 000 osób na całym świecie. Wszyscy wspólnie pracujemy nad poprawą jakości życia pacjentów. Jednostka produkcyjna Clinico Medical Sp. z o.o. w Błoniu pod Wrocławiem zatrudnia około 1500 osób. Od 2005 roku firma jest członkiem koncernu Fresenius Kabi. Produkujemy wyroby medyczne jednorazowego użytku, służące po podawania żywienia klinicznego, leków i krwi. Nasze aparaty medyczne stosuje się w leczeniu krytycznych i przewlekłych chorób, m.in. cukrzycy, chorób nerek i nowotworowych.

    Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji, klikając na przycisk „Aplikuj”.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.