Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczania dofinansowania z funduszy UE

Exeq sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Pilicka 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Exeq sp. z o.o. sp. k.

Pilicka 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie dofinansowania w ramach pomocy publicznej (głównie projekty B+R m.in. „Szybka Ścieżka”)

  • monitorowanie poprawności dokumentowania wydatków kwalifikowanych

  • przygotowywanie wniosków o płatność oraz sprawozdań okresowych

  • koordynacja procesu podpisania umowy o dofinansowanie

  • publikacja zapytań ofertowych w bazie konkurencyjności

  • monitorowanie zgodności realizacji projektu z harmonogramem i budżetem

  • udział w kontrolach, przygotowywanie odpowiedzi na zapytania jednostek pośredniczących

  • bieżąca obsługa administracyjna projektu

  • przygotowywanie wysokiej jakości dokumentacji finansowej zgodnie z harmonogramami

  • bezpośrednia współpraca i komunikacja z klientami,

  • identyfikacja możliwości finansowania i wspieranie rozwoju klienta

  • szkolenia klientów firmy oraz partnerów w zakresie rozliczania dofinansowań

  • dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu EXEQ

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji oraz rozliczaniu projektów finansowanych ze środków publicznych, w tym z UE

  • doświadczenie w rozliczaniu projektów w jednej z krajowych instytucji pośredniczących (NCBR, PARP) lub w wojewódzkiej jednostce regionalnej (RPO)

  • znajomość zasad organizacji i finansowania projektów B+R

  • znajomość zasad rozliczania finansowego projektów w ramach programów operacyjnych realizowanych w perspektywie 2014-2020.

  • znajomość podstaw księgowości i rachunkowości

  • skuteczna komunikacja z ludźmi

  • pisaniem zrozumiałych maili

  • umiejętność skutecznego wyszukiwania, wybierania i ustalania priorytetów informacji

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie w rozliczaniu projektów finansowanych bezpośrednio przez Komisję Europejską (H2020).

  • doświadczenie w zakresie ulgi podatkowej z tytułu B+R oraz IP Box

  • doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów B+R

To oferujemy

  • perspektywę długookresowej pracy w stabilnym przedsiębiorstwie (13 lat na rynku)

  • pracę na cały etat lub część etatu

  • współpracę z polskimi i zagranicznymi spółkami technologicznymi

  • możliwość rozwoju w obszarze innowacji, nowych technologii, doradztwie biznesowym

  • miłą atmosferę w pracy (zgrany, ambitny zespół)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • biuro w Warszawie, w pobliżu stacji metra (biuro w Krakowie w trakcie organizacji)

  • możliwość pracy zdalnej z każdego miejsca w Polsce!

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

W EXEQ od 13 lat pomagamy innowacyjnym firmom z Polski i Europy współfinansować ich rozwój z prywatnych i publicznych funduszy zewnętrznych. Pomagamy naszym klientom zdobyć finansowanie na rozwój nowych technologii i innowacyjnych produktów lub usług. Specjalizujemy się w grantach na badania i rozwój oraz inwestycjach w szybko rosnące spółki technologiczne.

Interesujesz się finansami przedsiębiorstw? Masz analityczny umysł? Rozumiesz zagadnienia pomocy publicznej (w tym UE) na B+R? Masz doświadczenie w rozliczaniu dofinansowań ze środków publicznych?

Dołącz do EXEQ, zespołu najlepszych specjalistów ds. finansowania innowacji w Polsce!!!

Przewiń do profilu firmy