Oferta pracy

Specjalista ds. Rozliczania Produkcji

AL FAKHER FACTORY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych produkcyjnych do systemu

  • Tworzenie raportów i narzędzi w Microsoft Excel

  • Praca w systemie Microsoft Dynamics NAVISION

  • Dbanie o dokładność i aktualność zapasów półproduktów w systemie

  • Analiza danych produkcyjnych

  • Opracowywanie zestawień i raportów umożliwiających skuteczne zarządzanie procesem produkcji

  • Ścisła współpraca z Logistyką oraz innymi działami

  • Aktywny udział w comiesięcznych inwenturach

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie (mile widziane wyższe)

  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia (umiejętność wyciągania wniosków, wyszukiwanie powiązań i analiz przyczynowo skutkowych)

  • Mile widziana znajomość programu Microsoft Dynamics NAVISION

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel- warunek konieczny

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu

  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i podejście do współpracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pakiet świadczeń pracowniczych obejmujący między innymi opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

  • Roczną premię w zależności od rocznych wyników firmy i wyników indywidualnych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

AL FAKHER FACTORY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Al Fakher jest największym międzynarodowym producentem i światowym liderem na rynku wyrobów tytoniowych do fajki wodnej. Z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zatrudnia ponad 1000 osób w sieci produkcji i dystrybucji oraz eksportuje swoje produkty do ponad 100 krajów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy