Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozliczania Projektów

SZPITALE POMORSKIE sp. z o.o.

  • Gdynia, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Monitorowanie instytucji zewnętrznych pod kątem możliwości uzyskania środków na realizację zadań inwestycyjnych w ramach Projektów.
  2. Przygotowanie dokumentacji źródłowej oraz uczestniczenie w tworzeniu dokumentacji aplikacyjnej.
  3. Nadzór nad zgodnością realizacji zadań inwestycyjnych objętych Projektami z zapisami umów dofinansowania, dotacji, pożyczki, itp. oraz regulaminami i dyrektywami obowiązującymi w przedmiotowym zakresie.
  4. Współpraca z pozostałymi komórkami Szpitala w zakresie realizacji rzeczowej i finansowej zadań inwestycyjnych objętych Projektami.
  5. Monitorowanie oraz sprawozdawanie Zarządowi oraz odpowiednim instytucjom zewnętrznym o stopniu realizacji rzeczowej i finansowej oraz uzyskaniu wymaganych efektów (rzeczowego, ekologicznego, itp.) w całym okresie realizacji zadań inwestycyjnych objętych Projektami.
  6. Informowanie Zarządu o występujących zagrożeniach w realizacji Projektów.

WYMAGANIA:

  1. Wykształcenie wyższe – 3 letni staż pracy (w tym 1 rok przy obsłudze projektów dofinansowanych)
  2. Wyższe kierunkowe – 1 roczny staż przy obsłudze projektów dofinansowanych.

OFERUJEMY:

  1. Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  2. Dobowa norma czasu pracy 7:35
  3. Pakiet dodatków pozapłacowych – Zakładowy Fundusz świadczeń Socjalnych „Wczasy pod gruszą”, „Zapomogi losowe”, „Pożyczki Mieszkaniowe”, „Dofinansowanie sanatoryjne”, „Dofinansowanie do kolonii” oraz świadczenie świąteczne.

Ogłoszenie archiwalne