Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczania projektów UE

PROGRESUS sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wniosków o płatność, raportów okresowych i innych dokumentów niezbędnych do rozliczania projektów finansowanych z środków UE,

  • Opracowywanie zamówień opartych o zasadę konkurencyjności,

  • Przeprowadzanie procedur wyboru wykonawców i dostawców na zasadzie konkurencyjności,

  • Gromadzenie i opisywanie dokumentów księgowych,

  • Kontakt z Klientem w celu nadzorowania realizacji projektu i jego rozliczania,

  • Doradztwo w zakresie rozliczania projektów.

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie w zakresie rozliczania projektów współfinansowanych ze środków unijnych,

  • Bardzo dobra znajomość MS Word i MS Excel,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyszukiwania informacji,

  • Mile widziana znajomość zasad rachunkowości i prawa budowlanego.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach inwestycyjnych i badawczo – naukowych

  • Możliwość nauki, rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Przyjazne biuro i miłą atmosferę w pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Ciekawe wyzwania zawodowe

  • Służbowy laptop i telefon

  • Pakiet socjalny (m.in. Karta Multisport)

O nas

Firma doradcza Progresus oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi o profilu konsultingowo-doradczym w zakresie pozyskiwania kapitału zewnętrznego na projekty inwestycyjne oraz badawczo-rozwojowe zarówno dla przedsiębiorstw jak również dla jednostek badawczo-rozwojowych.

Posiadamy bogate doświadczenie i udokumentowane sukcesy w pozyskiwaniu dotacji na inwestycje, infrastrukturalne i sprzętowe, zaawansowane projekty badawczo-rozwojowe (B+R), inwestycje w nowe technologie produkcyjne. Dzięki obdarzonemu zaufaniu zrealizowaliśmy dla naszych Klientów szereg wielomilionowych projektów.