Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczania projektów UE

WASTECH RECYCLING sp. z o.o.

  • Krakowiaków 68/70
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Krakowiaków 68/70

Warszawa

Jesteśmy firmą specjalizująca się w zagospodarowaniu odpadów, recyklingu surowców wtórnych oraz doradztwie środowiskowym dla Przedsiębiorstw.

Zadania na stanowisku:

Organizacja i koordynacja realizacji projektów, w szczególności:

  • nadzór nad prawidłowością i kompletnością dokumentacji rzeczowo-finansowej,
  • wsparcie zespołu w zakresie kompletowania wymaganej dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac w ramach projektu
  • współpraca z instytucją zarządzającą i pośredniczącą w zakresie rozliczania budżetu, dokumentowania postępów, wprowadzania ewentualnych zmian w umowach,
  • nadzór nad realizacją budżetu zgodnie z harmonogramem
  • poszukiwanie dodatkowych możliwości finansowania-monitorowanie ogłaszanych konkursów,
  • sporządzanie dokumentacji konkursowej

WYMAGANIA:

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia w realizacji zadań związanych z realizacją projektów współfinansowanych ze środków UE – min 3 lata,
  • doświadczenia w przygotowaniu pism i prowadzeniu korespondencji prawno-finansowej, zapytań ofertowych lub postępowań przetargowych,
  • znajomości procedur i szczegółowych wytycznych niezbędnych do prawidłowej realizacji projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych oraz zagadnień dotyczących rozliczania i zarządzania projektami, audytu i kontroli;
  • bardzo dobra znajomości MS Office (przede wszystkim MS Excel);

    Dodatkowymi atutami będą:

  • samodzielność i inicjatywa,
  • nastawienie na współpracę,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność poszukiwania, gromadzenia i przetwarzania informacji,
  • komunikatywność.
  • samodzielność,,

FIRMA OFERUJE:

  • ciekawą, kreatywną i odpowiedzialną pracę z możliwością rozwoju w przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • stabilność zatrudnienia,
  • samodzielność w działaniu
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Ogłoszenie archiwalne