Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. rozliczania projektów unijnych

GENEME sp. z o.o.

  • Kampinoska 25, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kampinoska 25

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • rozliczenie projektów współfinansowanych ze środków publicznych, sporządzanie wniosków o płatność/rozliczanie transz wraz z załącznikami, dbanie o prawidłowe ujęcie projektu w ewidencji księgowej, realizowanych płatnościach itp.,

  • przygotowywanie dokumentacji operacyjnej projektu (opisywanie faktur, protokołów odbioru, przygotowywanie we współpracy z działem prawnym umów, itp),

  • uczestnictwo w procesach związanych z realizacją rzeczową i finansową projektów dofinansowanych: monitorowanie postępu rzeczowego i finansowego, realizacja sprawozdawczości, promocja projektów, przygotowanie do kontroli,

  • aktywne uczestnictwo w procedurach wyboru wykonawców/dostawców,

  • przygotowywanie dokumentacji strategicznej projektu (wnioski o zmiany, harmonogramy projektów i płatności),

  • archiwizacja dokumentów,

  • ścisła współpraca z instytucjami finansującymi,

  • prowadzenie doraźnych audytów wewnętrznych projektów historycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, prawne.

  • min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu i rozliczaniu projektów badawczo-rozwojowych, w tym także konsorcjalnych (projekty POIR , Techmatstrateg),

  • sprawna obsługa MS Office (szczególnie MS Word, MS Excel)

  • znajomość systemu rozliczeniowego SL2014, LSI oraz Bazy Konkurencyjności,

  • znajomość zasad konkurencyjności, mile widziane znajomość PZP,

  • wysokie zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności za realizowane prace,

  • otwartość i komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole projektowym,

  • zdolność sprawnego realizowania wielu zadań i umiejętność wyznaczania priorytetów,

  • zdolność analitycznego myślenia oraz wyciągania trafnych wniosków,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym.

To oferujemy

  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów

  • Możliwość realizacji inspirujących zadań oraz wsparcie pracowników z branży life science

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się w spółce

  • Pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Miejsce parkingowe bezpośrednio przy nowym budynku firmy

  • Catering odwiedzający codziennie rano firmę

  • Bogato wyposażone zaplecze socjalne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • ciastka

  • konkursy dla pracowników