Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozliczania Projektów Unijnych

Instytut Fizjologii i Patologii SłuchuO firmie

Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu

Mokra 17

Kajetany (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zestawień, sprawozdań, analiz oraz raportów;

  • monitorowanie postępów rzeczowo-finansowych projektów;

  • przygotowywanie wniosków o płatność oraz niezbędnych załączników;

  • wsparcie w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie;

  • monitorowanie dostępnych dotacji i źródeł dofinansowania projektów;

  • kontakty z Instytucjami zaangażowanymi w realizację projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość aktualnych wytycznych dotyczących projektów współfinansowanych;

  • dobra znajomość MS Office (Excel, Word);

  • zdolności analityczne;

  • dobra organizacja pracy;

  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań.

To oferujemy

  • pracę w wiodącym w Polsce instytucie badawczym;

  • udział w innowacyjnych projektach;

  • lokalizację w otoczeniu natury;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

O nas

Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu to wiodący w Polsce instytut badawczy oraz wysoko wyspecjalizowany szpital zapewniający kompleksową opiekę osobom z uszkodzeniami narządu słuchu, głosu, mowy, równowagi i oddychania.

W związku z realizacją projektów badawczo-rozwojowych do naszego Zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalista ds. Rozliczania Projektów Unijnych.

Wymagane dokumenty

CV wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu z siedzibą przy ul. Mochnackiego 10, 02-042 Warszawa, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”