Ta oferta pracy jest nieaktualna od 651 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozliczania projektów unijnych

  • Opole, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-01-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZAGA s.c.

    ZAGA FUNDUSZE EUROPEJSKIE

    Jesteśmy firmą konsultingową, która od 2003 roku przede wszystkim zajmuje się doradztwem unijnym i pozyskiwaniem dofinansowania. Od początku działalności jesteśmy liderem na rynku opolskim i w czołówce firm doradczych w skali kraju. Pozyskujemy dotacje w ramach krajowych i regionalnych programów operacyjnych, na realizację projektów inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych (również w ramach NCBiR) oraz projektów miękkich. Zrealizowaliśmy już ponad 400 projektów dla klientów z całej Polski.

    Miejsce pracy: Opole
    Region: opolskie

    Jako specjalista w Dziale Rozliczeń będziesz współpracował z doświadczonym zespołem z zakresu pozyskiwania i rozliczania projektów unijnych.

    Twoje obowiązki?

    • doradztwo dla klientów firmy w zakresie rozliczania realizowanych przez nich projektów m.in. postępowaniach ofertowych, kwalifikowalności wydatków zgodnie z zasadą konkurencyjności
    • nadzór nad poprawnością finansowo - prawną projektów
    • współpraca z Działem Projektów odpowiedzialnym za przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej
    • przygotowywanie wniosków o płatność wraz z załącznikami, harmonogramów płatności
    • współpraca z instytucjami rozliczającymi projekty unijne
    • pomoc w opisywaniu dokumentów księgowych klientów oraz monitorowanie projektów zgodnie z wymogami instytucji Pośredniczących
    • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do kontroli projektów przez Instytucje Pośredniczące

    Czego oczekujemy?

    • doświadczenia w rozliczaniu projektów unijnych
    • wysokiej kultury osobistej
    • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
    • dobrej organizacji pracy, dokładności
    • umiejętności planowania i organizowania pracy własnej pod kątem wymaganych terminów
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

    Oferujemy:

    • stałą i ambitną pracę w sympatycznym i zgranym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
    • niezbędna narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania. Prosimy w liście motywacyjnym o szczegółowy opis doświadczenia w realizacji/rozliczaniu projektów unijnych.

    Zastrzegamy sobie, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZAGA z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.