Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczania projektów unijnych

HABITAT Prime sp. z o.o.O firmie

HABITAT Prime sp. z o.o.

aleja Niepodległości 118A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • rozliczenie projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej;

  • koordynacja przydzielonych projektów, wdrażanie zadań projektowych;

  • przeprowadzanie procedur wyboru Wykonawców;

  • przygotowanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności, sprawozdań finansowych z realizacji projektów, reagowanie na potrzebę ewentualnych zmian w projektach;

  • weryfikacja wydatków, opisywanie dokumentów finansowych pod kątem ich kwalifikowalności i zgodności z projektem;

  • ścisła współpraca z instytucjami finansującymi;

  • przygotowanie dokumentacji oraz udział w kontrolach i audytach projektów;

  • bieżąca obsługa administracyjna projektów, prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej związanej z realizacją i rozliczaniem projektów/ zadań;

  • stały kontakt z klientami i wsparcie merytoryczne podczas procesu realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w rozliczaniu i prowadzeniu projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych dofinansowanych z funduszy UE – w tym sporządzanie wniosków o płatność, nadzorowanie realizacji oraz budżetu projektu (prosimy o podanie w CV informacji w jakiej kwocie i z jakiego programu realizowany był projekt);

  • znajomość aktualnych zasad i wytycznych dotyczących realizacji i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków unijnych oraz kwalifikowalności kosztów;

  • umiejętność nadzorowania wielu projektów równocześnie;

  • praktyczna znajomość obsługi Pakietu MS Office, w szczególności Excela;

  • doświadczenie w obsłudze systemu SL2014;

  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność;

  • odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zleconych zadań;

  • wykształcenie wyższe;

  • doświadczenie w pisaniu dokumentacji aplikacyjnej (wnioski, biznes plan, analizy finansowe) do wniosków unijnych.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat B;

  • certyfikat w zakresie zarządzania projektami (Agile, Prince2) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w wymiarze 1 etatu;

  • możliwość wykorzystania swoich umiejętności i doświadczenia w realizacji ciekawych projektów;

  • stanowisko pracy o wysokim poziomie samodzielności i decyzyjności;

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole;

  • dopłatę do karty sportowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

Habitat Prime Sp. z o.o. świadczy usługi doradcze w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji infrastrukturalnych oraz dotyczących rozwoju zasobów ludzkich. Naszymi Klientami są mali i średni przedsiębiorcy oraz jednostki sektora publicznego, z terenu całego kraju. Firma posiada bogate doświadczenie zarówno w zakresie sporządzania wniosków o przyznanie pomocy jaki i zarządzania, i rozliczania projektów finansowanych z funduszy europejskich, co potwierdzone jest licznymi sukcesami.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.