Oferta pracy

Specjalista ds. Rozliczania Umów

Distribev Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozliczenia budżetów promocyjnych pozyskiwanych przez KAM,

  • weryfikację danych przesyłanych przez kontroling w ramach rozliczeń z sieciami

  • przygotowanie oraz archiwizację porozumień,

  • przygotowanie umów,

  • nadawanie i aktualizowanie w cyklach miesięcznych znaczników sieci na podstawie których kontroling rozlicza rabaty retro

  • przygotowuję analizę wypłat retro per sieć

  • zleca wystawienie faktur dotyczących porozumień promocyjnych

  • zarządza obiegiem dokumentów między sieciami a DB

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie

  • doświadczenie w pracy w rozliczaniu i administrowaniu umowami, najchętniej z klientami typu Sieci Handlowe

  • dobra znajomość obsługi MS Office, w szczególności Excel

  • komunikatywność,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Opieka medyczna

  • Karta Fit Profit

  • Deputat świąteczny

  • Programy rozwojowo-szkoleniowe

  • Ubezpieczenie na życie

  • Wczasy pod gruszą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Działalność Distribev sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak: Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

Przewiń do profilu firmy