Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Rozliczeń

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie klientów w przydzielonym obszarze w zakresie zobowiązań i należności.
  • Procedowanie przydzielonych faktur w systemie.
  • Współpraca z innymi jednostkami w zakresie procedowania faktur i uzgadniania rozbieżności.
  • Uzgadnianie i podejmowanie działań mających na celu poprawne rozliczenie faktur.
  • Raportowanie podejmowanych działań, uzgadnianie i realizowanie niestandardowych sposobów postępowania w zakresie rozliczeń.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość procesu należności lub/i zobowiązań lub doświadczenie w pracy biurowej o charakterze administracyjnym (np. w zespole rozliczeń, finansowym, księgowym)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (pisanie e-maili, rozmowy telefoniczne)
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej.
  • Umiejętność współpracy i egzekwowania ustalonych działań.
  • Zdolność do pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie.
  • Znajomość branży logistycznej.

To oferujemy

  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (Szlachetna Paczka, Zielony Czas Pomagania),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość dofinansowania nauki – kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

Schenker Sp. z o.o.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku w okresie zagrożenia epidemiologicznego może pracować zdalnie.

Specjalista ds. Rozliczeń, Bydgoszcz