Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rozliczeń celnych i podatku akcyzowego

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.O firmie

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

Komitetu Obrony Robotników 49

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie raportów sprzedaży dla potrzeb sporządzenia deklaracji celnych.
  • Opracowanie raportów sprzedaży dla potrzeb sporządzenia deklaracji podatku akcyzowego.
  • Prowadzenie ewidencji towarowej sprzedanych przez placówkę w Montpellier towarów.
  • Sporządzanie zgłoszeń celnych w procedurach przywozowych i wywozowych w składzie celnym na portalu PUESC.
  • Prowadzenie ewidencji towarowej w składzie celnym.

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów celnych w kraju i unijnego kodeksu celnego.
  • Znajomość ustawy o podatku akcyzowym, obrót wyrobami akcyzowymi.
  • Licencja agenta celnego, znajomość sporządzania zgłoszeń celnych.
  • Biegła znajomość Excela.
  • Język angielski umożliwiający komunikację ustną i pisemną na poziomie biznesowym.

Mile widziane

  • Znajomość języka francuskiego.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie zmieniającej się firmie z tradycjami.
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Kwartalną premię kompetencyjną oraz roczną wynikową.
  • Abonament medyczny w Medicover.
  • Możesz skorzystać z karty Multisport i ubezpieczenia grupowego.
  • Otrzymasz dofinansowanie wypoczynku oraz Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia z ZFŚS.
  • W biurze masz do dyspozycji świetnie wyposażoną kuchnię, dobrą kawę i pyszne dodatki.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Grupa Baltona na rynku Polskim istnieje już od ponad 75 lat. Jesteśmy operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

Specjalista ds. rozliczeń celnych i podatku akcyzowego, Komitetu Obrony Robotników 49, Włochy, Warszawa