Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozliczeń

TRACK CONSTRUCTION S.A.

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola faktur przychodzących pod względem merytorycznym i formalnym,

  • Kontrola raportów dziennych brygadzistów,

  • Tworzenie zestawienia wykonanych prac na danych budowach przez pracowników,

  • Prowadzenie ewidencji pracy sprzętu podwykonawców oraz własnego,

  • Kontrola raportów podwykonawców, sprawdzanie zgodność WZ z fakturami,

  • Weryfikacja dokumentów budów.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii kat. B.,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, inicjatywa i zaangażowanie,

  • Rzetelność i skrupulatność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę pełną wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

O nas

Firma Track Construction S.A. zajmuje się realizacją umów o roboty budowlane w szczególności prowadzone na terenie infrastruktury kolejowej, specjalizując się w robotach w zakresie budowy, modernizacji i utrzymania infrastruktury kolejowej realizując ponadto usługi budowlane w zakresie robót ziemnych, zajmując się zarządzaniem i nadzorem nad robotami budowlanymi prowadzonymi przez podmioty trzecie.