Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozliczeń Czasu Pracy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 26.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Contract Administration jest firmą specjalizującą się w administracji płac i kadr,
    obecną na polskim rynku od ponad 27 lat. Poprzez nasze oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji
    pomagamy na co dzień w obsłudze kadrowo-płacowej kilkuset klientom z różnych branż.

    Obecnie do naszego zespołu jest poszukiwany:

    Specjalista ds. Rozliczeń Czasu Pracy (RCP)
    opis
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska

    • Rozliczanie czasu pracy (mile widziane doświadczenie w pracy w systemie rozliczania czasu pracy- RCP),
    • Udział w projekcie wdrożenia usługi RCP (w tym udział w testach),
    • Prowadzenie prezentacji oraz szkoleń z obsługi systemu RCP,
    • Wsparcie powdrożeniowe dla Klienta,
    • Udział w rozwoju systemu RCP (w tym udział w testach).

    Wymagania

    • Minimum dwuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze rozliczania czasu pracy (mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej pow. 100 osób),
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu czasu pracy,
    • Umiejętność rozliczania czasu pracy poparta praktycznym doświadczeniem (warunek konieczny, weryfikowany podczas spotkania rekrutacyjnego),
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Praktyczna znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
    • Umiejętności techniczne i analityczne,
    • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych.

    Oferujemy:

    Umowę o pracę bez okresu próbnego
    Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
    Pracę w międzynarodowym środowisku

    Prywatną opiekę medyczną
    Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
    Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

    Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
    Rewelacyjną atmosferę w zespole
    Pyszną kawę i dostawę świeżych owoców