Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeń Departament Przepływów Pieniężnych

Dom Maklerski TMS Brokers S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa rozliczeń finansowych związanych z transakcjami wymiany walut

  • Sporządzanie przelewów bankowych

  • Rekoncyliacja środków pieniężnych klientów i uzgadnianie różnic

  • Prowadzenie, otwieranie i zamykanie rachunków klientów oraz dokonywanie weryfikacji klientów

  • Bieżąca obsługa klientów w zakresie przepływów pieniężnych oraz księgowanie wykonywanych operacji

  • Monitorowanie rozliczeń związanych z transakcjami zawartymi przez TMS Brokers na rachunkach klientów

  • Bieżąca współpraca z Departamentem Finansowo-Księgowym w zakresie raportowania operacji

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy w departamentach operacyjnych (doświadczenie w instytucjach finansowych nie jest wymagane)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenie sobie ze stresem

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Samodzielność, rzetelność i skrupulatność

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Zdobycie wiedzy i praktycznego doświadczenia w departamencie operacyjno-finansowym renomowanego domu maklerskiego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet rekreacyjny i medyczny

Dom Maklerski TMS Brokers S.A.

Dom Maklerski TMS Brokers jest liderem w świadczeniu usług doradztwa na rynkach walut, CFD, kontraktów terminowych i opcji. W tym czasie zyskał reputację godnych zaufania maklerów i doradców inwestycyjnych, oferując swoim Klientom połączenie eksperckiej wiedzy z doskonałą znajomością lokalnego rynku. Misją domu maklerskiego jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług stworzonych z myślą o sukcesie Klientów.

Przewiń do profilu firmy