Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeń - Dział zwrotów i reklamacji

NOHATE POLAND Jacek Szyndler

  • Romanowska 55E, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Romanowska 55E

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zwrotów dla Klientów

  • wprowadzenie zwrotów do systemu

  • stały kontakt z działem obsługi Klienta i centrum logistycznym

  • wsparcie przy rozpatrywaniu reklamacji

  • sporadyczny kontakt z Klientem

Nasze wymagania

  • jesteś dokładna/y i potrafisz podążać zgodnie z planem

  • spokój i opanowanie to Twoje drugie imię

  • podskakujesz z radości na myśl o nowych wyzwaniach

  • obsługa komputera nie sprawia Ci problemu

  • masz doświadczenie w pracy w dziale obsługi Klienta, księgowości lub administracji

To oferujemy

  • luźna i przyjazna atmosfera w pracy - nikomu nie musisz “szefować”, a garsonkę/krawat możesz zostawić w szafie ;)

  • stałe godziny pracy 9-17

  • praca na pełen etat w biurze w Aleksandrowie Łódzkim tuż k. Łodzi / szybki dojazd ul. Aleksandrowską

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia - daj nam znać ile chcesz zarabiać i zobaczymy co da się zrobić ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • brak dress code’u

Marka NAOKO powiększa swój zespół! Jesteśmy marką odzieżową, nasza oferta jest skierowana do odważnych kobiet, marzycielek, które lubią podróżować i podejmować w życiu nowe wyzwania.

Szukamy komunikatywnej i dobrze zorganizowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu i będzie zarządzać procesem zwrotów dla Klientów.

Przewiń do profilu firmy

W związku z zamiarem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych w okresie przeprowadzania rekrutacji na ww. stanowisko, prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

"Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nohate Poland w Łodzi moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. rozliczeń ".

Aplikacje nieopatrzone ww. klauzulą nie będą przez nas rozpatrywane. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi przez nas kandydatami.