Ta oferta pracy jest nieaktualna od 296 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozliczeń działu operacyjnego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-08-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma GTS Polska Sp. z o.o. specjalizuje się we wszystkich formach wsparcia sprzedaży. Merchandising, promocje sprzedaży, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie raportów i zestawień dla dedykowanych regionów
    • Rozliczanie list płac
    • Współpraca z Koordynatorami dedykowanych regionów
    • Wsparcie administracyjne podległego regionu
    • Wsparcie operacyjne w zakresie przygotowywania strategii pracy działu

    Wymagania:

    • Dobra organizacja pracy, umiejętności interpersonalne, zaangażowanie i proaktywna postawa
    • Zdolność szybkiego uczenia się i samodzielność w działaniu
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Doświadczenie w pracy zespołowej
    • Dobra znajomość pakietu Office w szczególności MS Excel
    • Gotowość do ciągłego rozwoju

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • stabilne zatrudnienie, umowa zlecenie
    • pracę dla renomowanych klientów
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
    • pracę w młodym, zgranym, energicznym zespole
    Zainteresowane osoby które,  spełniają wyżej wymienione wymagania,  prosimy o przysyłanie CV + list motywacyjny.

    Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gruppo Trade Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).