Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rozliczeń finansowych

Tuplex TD sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

TUPLEX TD Sp. z o.o.
Sp.k. – ogólnopolski lider w dystrybucji tworzyw sztucznych w obszarze BUDOWNICTWA * PRZEMYSŁU * REKLAMY. Naszą działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku, dziś jesteśmy dużą międzynarodową organizacją z Centralą w Warszawie, współpracującą ze światowymi koncernami. W związku z rozwojem naszych struktur związanych z obsługą biznesu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Lokalizacja biura: Warszawa - Targówek

Numer ref.: Nr ref.: CE/FI/050220

Zadania na stanowisku:

  • Bieżąca obsługa płatności przelewowych wychodzących i wchodzących w systemie bankowości elektronicznej
  • Współpraca z pionem handlowym w zakresie zabezpieczania należności oraz egzekwowania procedur finansowych
  • Bieżąca obsługa rachunków bankowych – zakupy dewiz, operacje walutowe
  • Księgowanie wyciągów bankowych i faktur towarowych
  • Bieżąca analiza kartotek klientów – uzgadnianie salda rozrachunków, analiza zaliczek klientów, wyjaśnianie rozbieżności
  • Współpraca z oddziałami w zakresie operacji kasowych
  • Przygotowywanie raportów ze stanu środków pieniężnych

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w samodzielnej realizacji zadań z obszaru płatności, rozliczeń, obsługi należności w dziale księgowości lub finansowym
  • Wykształcenia wyższego - preferowane finanse, ekonomia
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, znajomość SAP-a będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Dokładności oraz zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Doskonałej organizacji pracy, zarządzania priorytetami
  • Umiejętności współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwojowej firmie z 30 letnią tradycją na rynku
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe
  • Samodzielny charakter pracy z nowoczesnymi systemami IT
  • Kulturę organizacyjną opartą na partnerskich relacjach

Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie drogą elektroniczną

Ogłoszenie archiwalne