Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozliczeń finansowych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Victoria Management & Development Sp. z o.o.

    Victoria Management & Development Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się firma doradcza i zarządzająca działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Zakres świadczonych przez na usług obejmuje kompleksową obsługę rynku nieruchomości komercyjnych począwszy od współpracy w zakresie koncepcji projektu, finansowania inwestycji, poprzez doradztwo w okresie inwestycyjnym, usługi zarządzania inwestycjami, koordynację najemców, komercjalizację, strategie marketingowe i finalnie zarządzanie obiektami. Współpracujemy z polskimi i międzynarodowymi sieciami handlowymi między innymi w zakresie przeprowadzania kontroli rocznych rozliczeń eksploatacyjnych. Prowadzimy jako wykładowcy liczne szkolenia specjalistyczne na zlecenia klientów indywidualnych jak i firm o zasięgu ogólnopolskim.

    W związku z rozwojem nowego działu naszej firmy potrzebujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Nowo zatrudniona osoba będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za sporządzania analiz finansowych projektów inwestycyjnych oraz weryfikowanie rozliczeń kosztów eksploatacyjnych w centrach handlowych. Zatrudnienie na tym stanowisku wiąże się również z wyjazdami służbowymi na obszarze Polski oraz czasami pracą w środowisku anglojęzycznym.

    Wymagania:

    • Sprawna obsługa programu Excel, Word,
    • Praktyczna umiejętność sporządzania raportów, przygotowywania rozliczeń/zestawień kosztów i kontroli budżetów,
    • Prawo jazdy kategorii B – czynne,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (czytanie dokumentacji w języku ang),
    • Wykształcenie przynajmniej średnie (preferowane wykształcenie ekonomiczne bądź techniczne)
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analizy danych, planowania i organizacji,
    • Zorientowanie na zadania i osiąganie celów,
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacji interpersonalnej.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na dokumenty czekamy do 9 marca 2018 roku

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.