Oferta pracy

Specjalista ds. Rozliczeń Funduszy do Projektów Unijnych

VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A. O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie projektów z dofinansowaniem z Unii Europejskiej.

  • Prowadzenie projektu UE Horyzont 2020, który m.in. dotyczy poprawy efektywności energetycznej i opiera się na współpracy w zespole międzynarodowym.

  • Obsługa procesu pozyskania dotacji z Unii Europejskiej (fundusze unijne).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i wiedza branżowa w zakresie realizacji ww. zadań.

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne.

  • Otwartość na nowe rozwiązania.

  • Znajomość obsługi Windows i pakietu MS Office.

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV.

  • Znajomość zagadnień z obszaru ciepłownictwa i energetyki.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej.

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko.

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych.

  • Szeroki pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie NNW, atrakcyjny pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie emerytalne opłacane przez Pracodawcę (PPE).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne