Oferta pracy

Specjalista ds. Rozliczeń

Grupa GPECO firmie

Grupa GPEC

Brzozowa 8

Gdańsk

Grupa GPEC to ludzie, którzy współtworzą nową wizję energetyki. Nie boimy się podejmować nowatorskich projektów: w ciepłownictwie, rozwiązaniach smart, czy w HR.

Nasza kultura organizacyjna jest oparta na indywidualnym rozwoju, współpracy zespołowej, działaniu projektowym i bezpośredniej komunikacji. Mamy pasję do zmian.

www.grupagpec.pl

  • w TOP 10 największych inwestorów na Pomorzu
  • 500
    pracowników
  • 20 benefitów pracowniczych

Twoje zadania:

  • wystawianie faktur oraz rozliczanie klientów Grupy GPEC
  • wprowadzanie i aktualizacja danych potrzebnych do rozliczenia Klienta w systemach informatycznych
  • analiza poprawności odczytów urządzeń pomiarowo rozliczeniowych
  • sporządzanie raportów i zestawień związanych ze sprzedażą ciepła oraz pozostałych produktów Grupy GPEC

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu MS Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • indywidualnie dobrane możliwości rozwoju, m.in. udział w wydarzeniach branżowych, szkoleniach
  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy
  • dodatkowe 4 dni urlopu
  • możliwość pracy zdalnej lub model hybrydowy
  • opiekę medyczną
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, flota rowerowa, bezpłatny dostęp do basenów)
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu
  • elastyczny czas pracy

Dołącz do zespołu Grupy GPEC!

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV.
Na Twoje CV czekamy do 14.01.2021r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy