Oferta pracy

Specjalista ds. rozliczeń

OMEGA PILZNOO firmie

OMEGA PILZNO

Tama Pędzichowska 5

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie wszelkich czynności związanych z rozliczaniem klientów magazynowych, fakturowaniem

  • Wprowadzanie danych klientów do systemów firmowych

  • Wykonywanie bieżących spraw administracyjnych magazynu

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej w powierzonym zakresie

  • Udział w kontrolach firm zewnętrznych, klientów

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy własnej i skrupulatność

  • Samodzielność, obowiązkowość,

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

  • Praktyczna znajomość MS Word, MS Excel, Outlook

  • Znajomość systemu SAP mile widziana

  • Doświadczenie w pracy z dokumentami mile widziane

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie funkcjonującej na rynku blisko 30 lat

  • szerokie możliwości rozwoju i zdobywania unikatowych doświadczeń

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na zastępstwo)

  • pensję podstawową + system premiowania

  • możliwość skorzystania z karty Multisport

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Omega Pilzno to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce, prawie 30 lat doświadczenia, 700 samochodów ciężarowych, 1200 pracowników, 5 oddziałów w Polsce, 6 magazynów o łącznej powierzchni 140 000 m2.

Przewiń do profilu firmy