Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. rozliczeń

Fortum Marketing&SalesO firmie

  • Gdańsk

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Jesteśmy największym wytwórca energii elektrycznej w krajach nordyckich, Finlandii, Szwecji, Norwegii i jednym z największych producentów ciepła na świecie. Dostarczamy naszym klientom energię elektryczną, ciepło i chłód sieciowy, a także inne rozwiązania w dziedzinie energetyki, które przyczyniają się do poprawy jakości życia dzisiaj i w przyszłości. W Polsce FORTUM produkuje ciepło i prąd w elektrociepłowniach oraz jest wiodącym sprzedawcą na rynku energii eklektycznej i gazu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/-tki
na stanowisko:

Zadania:

  • Wystawianie faktur oraz innych dokumentów księgowych,
  • Weryfikacja i uzgadnianie rejestrów VAT oraz rejestrów akcyzowych,
  • Dekretacja faktur kosztowych,
  • Rozliczenia finansowe, analiza oraz uzgadnianie kont kontrahentów,
  • Przygotowywanie analiz oraz przedstawienie ich wyników w postaci raportów i prezentacji,
  • Obsługa zgłoszeń klientów oraz pomoc z dokumentami księgowymi,
  • Wspieranie działu finansowego w bieżących zadaniach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe z zakresu ekonomii, rachunkowości lub pokrewne)
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel w stopniu zaawansowanym,
  • Zorientowanie na cel oraz zaangażowanie w realizacje zadań, sumienność,
  • Skrupulatność i dokładność w pracy,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi,
  • Zdolności analityczne,
  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację będzie mile widziany,
  • Wiedza i doświadczenie w pracy z zakresu rachunkowości oraz podatków, a także w zakresie pracy z systemami billingowymi będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Doskonałą atmosferę w miejscu pracy nastawioną na rezultaty,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, podstawę i premię uzależnioną od efektów pracy.
Osoby zainteresowane prosimy
o przesyłanie CV klikając w poniższy przycisk:

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia!

Jednocześnie zastrzegamy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

lub na adres: [email protected] do dnia 22.02.2017.
Wysłany plik prosimy nazwac według wzoru: Imie_Nazwisko_CV.pdf

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
osobowych (tj. Dz. U. z2014 r. poz 1182, 1662).

Ogłoszenie archiwalne