Ta oferta pracy jest nieaktualna od 443 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozliczeń

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fortum poszukuje
    Specjalistę ds. rozliczeń!

    Jesteśmy największym wytwórca energii elektrycznej w krajach nordyckich, Finlandii, Szwecji, Norwegii i jednym z największych producentów ciepła na świecie. Dostarczamy naszym klientom energię elektryczną, ciepło i chłód sieciowy, a także inne rozwiązania w dziedzinie energetyki, które przyczyniają się do poprawy jakości życia dzisiaj i w przyszłości. W Polsce FORTUM produkuje ciepło i prąd w elektrociepłowniach oraz jest wiodącym sprzedawcą na rynku energii eklektycznej i gazu.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/-tki
    na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zadania:

    • Wystawianie faktur oraz innych dokumentów księgowych,
    • Weryfikacja i uzgadnianie rejestrów VAT oraz rejestrów akcyzowych,
    • Dekretacja faktur kosztowych,
    • Rozliczenia finansowe, analiza oraz uzgadnianie kont kontrahentów,
    • Przygotowywanie analiz oraz przedstawienie ich wyników w postaci raportów i prezentacji,
    • Obsługa zgłoszeń klientów oraz pomoc z dokumentami księgowymi,
    • Wspieranie działu finansowego w bieżących zadaniach.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe z zakresu ekonomii, rachunkowości lub pokrewne)
    • Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel w stopniu zaawansowanym,
    • Zorientowanie na cel oraz zaangażowanie w realizacje zadań, sumienność,
    • Skrupulatność i dokładność w pracy,
    • Umiejętność szybkiego uczenia się, efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi,
    • Zdolności analityczne,
    • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację będzie mile widziany,
    • Wiedza i doświadczenie w pracy z zakresu rachunkowości oraz podatków, a także w zakresie pracy z systemami billingowymi będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Doskonałą atmosferę w miejscu pracy nastawioną na rezultaty,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, podstawę i premię uzależnioną od efektów pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy
    o przesyłanie CV klikając w poniższy przycisk:
    lub na adres: rekrutacjarozliczenia@fortum.pl do dnia 22.02.2017.
    Wysłany plik prosimy nazwac według wzoru: Imie_Nazwisko_CV.pdf

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
    dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
    osobowych (tj. Dz. U. z2014 r. poz 1182, 1662).

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia!

    Jednocześnie zastrzegamy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.