Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. rozliczeń

  • Halinów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z prowadzonym projektem budowy autostrady A2 w okolicach Mińska Mazowieckiego poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób do pracy przy tej inwestycji.

    Zadania:

    • prognozowanie budżetu projektu oraz jego bieżąca kontrola;
    • przygotowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzeniu procesu sprzedaży robót do Zamawiającego;
    • analiza wystąpień o przejściowe świadectwo płatności na podstawie sprzedaży do zamawiającego zgodnie z zasadami FIDIC;
    • sporządzanie kalkulacji roboczych oraz ilościowe, jakościowe i kosztowe rozliczanie etapów robót;
    • prowadzenie dokumentacji inwestycji;
    • bieżąca współpraca ze wszystkimi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie - preferowane wyższe;
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
    • zainteresowanie branżą budowlaną (projekty infrastrukturalne) lub doświadczenie w tej branży - jako ważny atut;
    • dobra organizacja pracy własnej;
    • orientacja na realizację celów;
    • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
    • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
    • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii;
    • pakiet socjalny w tym pakiet medyczny oraz ubezpieczenie na życie.