Specjalista ds. rozliczeń i administracji

Falck Medycyna Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Falck jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego na świecie oraz istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych.

Aktualnie do Biura Regionalnego Falck zlokalizowanego w Gdańsku poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • rozliczanie komercyjnych transportów medycznych,
  • współpraca z kontrahentami w zakresie obsługi rozliczeń,
  • bieżące monitorowanie rynku transportów medycznych w regionie,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej i konkursowej,
  • obsługa archiwum i wspópłraca z firmą archiwizacyjną,
  • obsługa administracyjna regionu,
  • wsparcie w zakresie obsługi personalnej.

Wymagania:

  • wykształcenie min średnie,
  • dobra znajomość MS Word, MS Excel,
  • sumienność i dokładność,
  • podstawowa znajomość prawa pracy,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie rozliczeń transportów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach stosunku pracy,
  • możliwość rozwoju i szkoleń,
  • benefity pracownicze (karta sportowa i abonament medyczny, ubezpieczenie grupowe),
  • kulturę organizacyjną opartą na wartościach i relacjach,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy