Oferta pracy

Specjalista ds. rozliczeń i administracji

ROHLIG SUUS Logistics S.A

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie i weryfikacja poprawności dokumentów transportowych,

  • Nadzór nad terminowością rozliczania przesyłek w systemie (opakowania zwrotne, dokumenty zwrotne, kwity paletowe) oraz pobrań,

  • Praca w systemie spedycyjnym,

  • Rozliczanie faktur kosztowych,

  • Wystawianie not,

  • Współpraca z innymi działami i oddziałami firmy,

  • Praca w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 10:00-18:00).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej,

  • Dokładność i skrupulatność wykonywanych zadań,

  • Znajomość pakietu Office,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość podstaw księgowości będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy