Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozliczeń i Administracji

SATIS GPS Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi

  • wprowadzanie zamówień do systemu

  • zarządzanie obiegiem dokumentów

  • wykonywanie prac administracyjnych związanych z funkcjonowaniem biura

  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • współpraca z biurem księgowym i z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • samodzielność, skrupulatność oraz wielozadaniowość

  • doskonała organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista, uczciwość i odpowiedzialność

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę pracy

  • umowę o pracę lub rozliczenie w oparciu o własną działalność

  • dodatkowe benefity pozapłacowe (opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport)

Firma SATIS GPS Sp. z o.o. jest wiodącym producentem rozwiązań informatycznych, które od ponad 10 lat pomagają Klientom polskich i światowych marek w osiąganiu większej rentowności poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań.

Oferowane przez nas systemy informatyczne służą do optymalizacji procesów oraz kosztów związanych z utrzymaniem flot pojazdów, zarządzaniem pracownikami terenowymi oraz procesami logistycznymi.

Aktualnie poszukujemy kandydata/kandydatki do biura w Warszawie na stanowisko: Specjalista ds. Rozliczeń i Administracji.

www.satisgps.com

Przewiń do profilu firmy