Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rozliczeń i administracji z j. niemieckim

PORTWEST POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

PORTWEST POLSKA Sp. z o.o.

Wiejska 49

Czeladź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad rozrachunkami klientów, będących członkami Grup Zakupowych działających na terenie Europy Zachodniej, w szczególności na terenie krajów niemieckojęzycznych
  • koordynowanie przepływu informacji dotyczących należności i płatności
  • księgowanie oraz rozliczanie płatności
  • współpraca z księgowością oraz działem finansowym
  • kontakt z klientami i handlowcami w celu uzgadniania sald
  • stały kontakt z centralą firmy, która jest zlokalizowana w Irlandii

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w rozliczaniu należności/płatności
  • umiejętność budowania długofalowych relacji
  • znajomość MS Office (Excel, Word)
  • umiejętność ustalania priorytetów

Mile widziane

  • doświadczenie we współpracy z Grupami Zakupowymi
  • doświadczenie w pracy z klientem niemieckojęzycznym

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – dwa razy w roku wypłacane świadczenie pieniężne
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do nauki języków
  • system poleceń pracowniczych
  • raz w miesiącu świeże owoce
  • bezpłatny parking firmowy
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dostęp do maszyn vendingowych

Firma PORTWEST Polska Sp. z o.o. jest wiodącym producentem odzieży roboczej.

Poszukujemy Kandydatów do pracy w prężnie rozwijającym się Magazynie firmy znajdującym się w Czeladzi.

Chętnie podejmiemy współpracę z osobami ambitnymi, zaangażowanymi w wykonywanie swoich obowiązków, którzy są zainteresowani rozwojem zawodowym oraz podjęciem długofalowej współpracy z Pracodawcą.

Specjalista ds. rozliczeń i administracji z j. niemieckim, Wiejska 49, Czeladź