Specjalista ds. rozliczeń i analiz w Dziale Obsługi Finansowania

Archicom AM Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Archicom AM Sp. z o.o.

Generała Romualda Traugutta 45

Wrocław

Grupa Archicom to ogólnopolski deweloper notowany na GPW, działający od ponad 30 lat na rynku nieruchomości. Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, który od początku do końca realizuje własne projekty i czuje się w pełni odpowiedzialny za dostarczanie klientom zachwycających i funkcjonalnych rozwiązań. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni pięknych, funkcjonalnych i przyjaznych człowiekowi.

Aktualnie prowadzimy rekrutację do spółki Archicom Realizacja Inwestycji - firmy zajmującej się kompleksowym zarządzaniem procesem inwestycyjnym, realizacją obiektów mieszkaniowych oraz biurowych. Poszukujemy osoby, która dołączy do nas na stanowisku:
Specjalista ds. rozliczeń i analiz
w Dziale Obsługi Finansowania

Spotkają Cię w szczególności takie zadania:

  • Przygotowanie dokumentów i podstawowych raportów na potrzeby banków i innych instytucji zewnętrznych.
  • Przygotowanie bieżących raportów finansowo – księgowych.
  • Analiza wykonania budżetów przedsięwzięć inwestycyjnych.
  • Współpraca operacyjna z bankami, bankowymi inspektorami nadzoru i ubezpieczycielami.
  • Bieżące zadania analityczne, operacyjne i biurowe.

Dołącz do nas jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość).
  • Możesz wykazać się minimum rocznym doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo sprawnie posługujesz się programami z pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel.
  • Posiadasz wiedzę z obszaru zagadnień finansowych i księgowych.
  • Jesteś osobą skrupulatną, wnikliwą i samodzielną.
  • Masz umiejętność dobrej organizacji pracy.

Możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju, udziału w prestiżowych projektach, podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach.
  • Bogatą ofertę benefitów, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe, kartę MultiSport, Pracowniczy Plan Emerytalny - finansowany w całości przez pracodawcę i dodatkowe przywileje wynikające z bycia pracownikiem największego dewelopera we Wrocławiu :)

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij nam swoje CV za pomocą przycisku "Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy