Specjalista ds. rozliczeń i analiz w Dziale Wsparcia Sprzedaży

Selena SA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynacja działań związanych ze wsparciem sprzedaży

  • planowanie i realizacja promocji trade-marketingowych

  • przygotowanie analiz i raportów związanych z realizacją akcji oraz ocena ich efektywności

  • monitorowanie i analiza rynku pod kątem potrzeb klientów i działań konkurencji

  • monitoring i analiza wskaźników sprzedażowych,

  • opracowywanie wielowymiarowych analiz i raportów sprzedażowych (tworzenie i aktualizowanie raportów cyklicznych oraz analiza ad hoc).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat) na kierunku finansowym lub pokrewnym,

  • minimum 2-letnie doświadczenia na stanowisku analitycznym w biznesie (mile widziane w obszarze Controllingu lub Wsparcia Sprzedaży),

  • wysokie umiejętności analityczne oraz umiejętności syntezy i wyciągania wniosków,

  • biegła znajomość MS Excel,

  • mile widziana umiejętność tworzenia modeli kalkulacyjnych,

  • skrupulatność, sumienność i duża samodzielność

To oferujemy

  • pracę pełną ciekawych wyzwań, w młodym, dynamicznym zespole w światowej, renomowanej firmie

  • samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów,

  • stabilność zatrudnienia,

  • pakiet socjalny oraz niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenia i wsparcie w realizacji zadań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Selena SA

Selena - dostawca szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy