Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rozliczeń i Analiz

Arrant Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie raportów prowizyjnych.

  • Opracowywanie raportów sprzedażowych.

  • Obsługa telefoniczna i mailowa sieci sprzedaży w zakresie rozliczeń prowizji i wpłaty składek za ubezpieczenia.

  • Przygotowanie dokumentacji rozliczeniowej kierowanej do sieci sprzedaży.

  • Obsługa faktur i realizacja płatności.

  • Rozliczanie transakcji na rachunkach bankowych.

  • Współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

  • Współpraca z innymi działami w zakresie rozliczeń.

  • Obsługa reklamacji rozliczeniowych.

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń i uzgodnień z pośrednikami ubezpieczeniowymi.

Nasze wymagania

  • Umiesz pracować zespołowo,

  • Praca z danymi,

  • Masz zdolności analityczne,

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym lub zbliżonym stanowisku gdzie byłeś/byłaś odpowiedzialna za wykonanie obliczeń,

  • Znasz dobrze Excel i potrafisz stosować jego funkcje,

  • Jesteś dokładny/dokładna i rzetelny/rzetelna,

  • Jesteś samodzielny/samodzielna przy podejmowaniu działań i efektywnej organizacji pracy,

  • Szybko się uczysz.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pakiet medyczny.

  • Kreowanie swojej ścieżki rozwoju w firmie.

  • Szkolenie wstępne.

  • Przyjemną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Arrant Sp. z o.o.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Arrant, wiodący dystrybutor ubezpieczeń w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Rozliczeń i Analiz.

Przewiń do profilu firmy