Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rozliczeń i archiwizacji

Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. E. BiernackiegoO firmie

  • Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie rozliczeń sprzedaży usług medycznych, kontraktowania świadczeń,
  • weryfikacja rozliczanych z płatnikiem świadczeń zdrowotnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • przygotowywanie i wystawianie faktur oraz korekt za świadczenia dla NFZ,
  • przygotowywanie kserokopii dokumentacji medycznej dla pacjentów oraz instytucji zewnętrznych,
  • prowadzenie składnicy akt zgodnie z obowiązującymi przepisami m.in.:
  • a) przyjmowanie i archiwizowanie dokumentacji medycznej,
  • b) uzupełnianie historii chorób o dokumenty medyczne dostarczane z pozostałych komórek,
  • c) nadzór nad obiegiem dokumentacji,
  • d) porządkowanie zasobów archiwum.
  • e) ewidencjonowanie, opis dokumentacji, skatalogowanie ,klasyfikacja.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane: administracja, zarządzanie),
  • doświadczenie w obszarze związanym z rozliczaniem świadczeń zdrowotnych,
  • doświadczenie w obszarze związanym z archiwizacją dokumentacji,
  • umiejętność interpretacji aktów prawnych,
  • inicjatywa oraz skuteczność w działaniu,
  • umiejętność obsługi komputera, bardzo dobrej znajomości MS Office,
  • skrupulatność, dokładność, zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w działaniu.

Specjalista ds. rozliczeń i archiwizacji, Wałbrzych