Oferta pracy

Specjalista ds. rozliczeń i dokumentacji

RESPECT ENERGY S.A.O firmie

RESPECT ENERGY S.A.

Zaolziańska 4

Wrocław

RESPECT ENERGY S.A. to niezależna spółka obrotu energią elektryczną i zdecydowanie najszybciej rozwijający się start-up w branży energetycznej i OZE. Energia odnawialna to nasza pasja. Zajmujemy się zarządzaniem energią elektryczną pochodzącą z odnawialnych źródeł energii, oferując naszym Klientom atrakcyjne warunki współpracy i innowacyjne rozwiązania umożliwiające ekonomiczną optymalizację. Wraz z rozwojem naszego biznesu musimy dbać o rozwój kadr i utrzymanie najlepszej jakości obsługi klienta dlatego poszukujemy do naszego zespołu, we Wrocławiu, osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Kompleksowa realizacja rozliczeń umów zakupu i sprzedaży Produktów Środowiskowych, w tym wystawianie faktur i dokumentów magazynowych,
  • Prowadzenie baz danych i ewidencjonowanie dokumentacji związanej z realizacją i rozliczaniem umów,
  • Weryfikacja i rozliczanie pozostałych kosztów związanych z obrotem Prawami Majątkowymi i Gwarancjami Pochodzenia,
  • Obsługa klienta w procesie posprzedażowym, jak i na etapie zawierania umów,
  • Aktywne wspieranie rozwoju procesów realizowanych przez Biuro Produktów Środowiskowych,
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacji i podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewne,
  • Minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość systemów finansowo - księgowych, np. Comarch – Optima,
  • Biegła znajomości programów pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Umiejętność korzystania z informacji zawartych w bazach danych,
  • Pracowitość i sumienność,
  • Chęć pracy i rozwoju w zakresie księgowości,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Benefity:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na cały etat,

  • Stały rozwój umiejętności i zdobywanie dodatkowych kwalifikacji,

  • Pakiet benefitów pracowniczych: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie posiłków,

  • Przyjazną atmosferę pracy, opartą na szacunku i zaufaniu,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Respect Energy S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest Respect Energy S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rydygiera 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy