Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rozliczeń i fakturowania

Synevo Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi;
  • Wystawianie refaktur, not obciążeniowych, not korygujących, faktur korygujących itp.;
  • Ścisła współpraca z innymi działami Spółki, głównie działem finansów i księgowości, działem sprzedaży, administracji, magazynem;
  • Kontakt z klientami/pracownikami firmy w zakresie uzgodnień dot. rozliczeń;
  • Wprowadzanie nowych Klientów/Kontrahentów do systemu;
  • Przygotowywaniem raportów finansowych oraz innych powiązanych, zleconych przez przełożonych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie;
  • Doświadczenie na analogicznym/podobnym stanowisku w branży medycznej - będzie idealnym połączeniem;
  • Znajomość przepisów ustawy VAT w zakresie fakturowania;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu MS Excel, dobra MS Office;
  • Wysoki poziom samodzielności oraz duża skrupulatność;
  • Umiejętności analitycznego myślenia;
  • Znajomość języka angielskiego – będzie atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Pracę wśród pasjonatów i profesjonalistów, którzy zawsze chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport, system kafeteryjny, zniżki na badania diagnostyczne, ubezpieczenie, premia roczna);
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jesteśmy firmą o europejskim zasięgu wchodzącą w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych - działających na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2005 roku. Kładziemy nacisk na stały rozwój otwierając nowe Laboratoria Analityczne. Świadczymy kompleksową usługę w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej - od prostych badań diagnostycznych po prowadzenie skomplikowanych projektów badań klinicznych – w tym podstawowe badania krwi, badania genetyczne, badania immunologiczne, badania hormonalne, badania w czasie ciąży i wiele innych.

Specjalista ds. rozliczeń i fakturowania, Łódź