Oferta pracy

Specjalista ds. rozliczeń i fakturowania

NEXITY Sp. z o.o.O firmie

  • Nowy Sącz, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

NEXITY The EV Charging Company to lider innowacji w dziedzinie elektromobilności i zrównoważonej energii. Jesteśmy dostawcą globalnej platformy, umożliwiającej z jednej strony prowadzenie biznesu związanego z usługą ładowania pojazdów elektrycznych, z drugiej - zapewniającej łatwy dostęp dowolnemu użytkownikowi pojazdu elektrycznego do stacji ładowania. W ramach NEXITY Global Network upraszczamy skomplikowane procesy i zapewniamy jej użytkownikom nieograniczony dostęp oraz swobodę korzystania.

W związku z intensywnym rozwojem firmy i potrzebą zwiększenia zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Wystawianie faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi oraz procedurami wewnętrznymi
  • rozliczanie i windykacja należności
  • Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych w zakresie rozliczeń i fakturowania
  • Kontroling procesów finansowych
  • Obsługa administracyjna w zakresie dokumentacji rozliczeniowej (wysyłka do Klienta, wystawianie duplikatów dokumentów, itp.)

Szukamy Ciebie, jeżeli:

  • Masz wykształcenie wyższe z zakresu finansów / rachunkowości
  • Masz minimum 2 letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku
  • Masz zdolności analityczne
  • Cechuje Cię rzetelność, sumienność, odpowiedzialność, doskonała organizacja pracy
  • Lubisz zdobywać nową wiedzę

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Umowę dostosowaną do Twoich potrzeb
  • Współpracę z wiodącymi producentami pojazdów elektrycznych oraz stacji ładowania
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
  • Możliwość aktywnego współtworzenia intensywnie rozwijającej się firmy
  • Szkolenie wdrażające

Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci na rozwinięcie swojego potencjału, współtworzenie firmy – to jest to praca dla Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy